Ostukorv (0)

 

ReadyLarm

 

ReadyLarm on väike nutikas valvaja sinu kodule, suvilale, autole, firmale ja muudesse paikadesse kuhu on vaja valvurit. See väike innovatiivne GSM seade omab endas viite erinevat sensorit, mis toimivad ülima täpsusega ja annavad omanikule olulist ja väärtuslikku infot.

Sisseehitatud sensorid on:

IR ehk liikumisandur 360 kraadi, tööraadius kuni 12 m , efektiivne mõõtekaugus 6m

Magnetandur, mille abil on võimalik määrata uste akende jmt avamist ja sulgemist

Temperatuuriandur, mis jälgib teie poolt määratud temperatuuri ruumis ja selle kõikumist kuni 0,1 kraadise täpsusega.

Vibratsiooniandur, mis annab märku kui seadet puudutatakse või vibratsioon toimub ümbruskonnas.

Kallutusandur sobib hästi turvameestele või muudele objektidele mis ei tohi nt ümber minna/kukkuda

ReadyLarm seadet on imelihtne kasutusele võtta ja seadistada tööks. Ta on väike, mahtudes peopessa. Ava pakend, paigalda SIM kaart (kulude kokkuhoiu mõttes sobib võtta kõige soodsam operaatori pakett, millega saab enim sõnumeid saata kuna seade töötab põhiliselt sõnumisidel). Häired ja veateated saadetakse kasutajani SMS-ide teel ,samuti toimub seadme töökorda seadmine SMS-ide vahendusel. Seadet imelihtne eemalt sisse/välja lülitada ja isegi kuulata ,mis toimub objektil. Seadmesse on sisse ehitatud ka mikrofon. Administreerida seadet saab ainult eelnevalt määratud telefoninumbrite abil.

Toote normaalhind on 299 EUR kuid eripakkumisena kuni Märtsi kuu lõpuni on toode 100 EUR soodsam ehk 199 EUR. Sooduskampaania tegime vastu tulles suvemajade omanikele kes suveks asuvad tihtipeale elama oma suvekodusse kus samuti valvurit vaja ja mille võib sügisel suvekodu valvama jätta. RaedyLarm seadmega saab valvata kõike ja isegi jalgratast ning seadet saab positsioneerida nagu iga teist GSM võrgus töötavat seadet. 

Hind

299€

Soodushind

199€

Tarneaeg

2-10 tp.