Ostukorv (0)

 

Tarneajad ja transport

Meie eesmärgiks on tagada turvaline, kiire, universaalne ja lihtsasti käsitletav tarneprotsess. Kauba kättetoimetamisel kasutame SmartPOSTi pakiautomaadi teenust 3,35 € (hind sisaldab käibemaksu). Eesti posti saadetist postkontorisse 4,1 (hind sisaldab käibemaksu) . Ja ELS kullerteenust ukseni 5,88 € (hind sisaldab käibemaksu).

Enamus tooteid on kohe olemas Tallinna laos (Viljandi mnt 18a). Kui toodet pole parasjagu Tallinna laos saadaval, siis tellime kauba ja väljastame kuni 10 päeva jooksul. Kui peaks tekkima mingil põhjusel viivitus, siis tutvustame juba ka konkreetseid võimalusi kauba kätte saamiseks.

Pärast tellimuse vormistamist ja selle eest tasumist, toimetab SmartPOSTi kuller Tellitud kauba Tellija poolt valitud pakiautomaati hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Tellitud kauba saabudes pakiautomaati, saadetakse Tellija mobiiltelefonile ja e-posti aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile avaneb pakiautomaadi uks ning Tellija saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile ja e-posti aadressile. Väljastamata pakkide kohta saadetakse Tellijatele täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit.