Ostukorv (0)

 

Ostuinfo

Ostmine

Kõik hinnad on koos käibemaksuga.

  1. Vali välja meelepärased tooted ning lisa ostukorvi. Ostukorvi näed ka lehe üleval paremal nurgas. 
  2. Muuda vajadusel koguseid ning vali transpordivaliku alt sobiv kättetoimetamisviis.
  3. Info transpordi ja tarneaegade kohta
  4. Tellimuse vormistamisel ole tähelepanelik ning kontrolli, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleksid täpsed. 
  5. Tutvu e-poe tingimustega.
  6. Saada tellimus.
  7. Sellest hetkest loetakse tellimus esitatuks, teie e-mailile laekub automatne teavitus tellimuse esitamise kohta.
  8. Täitma hakatakse seda peale arve summa laekumist.
  9. Loe infot Maksmisest

Tellimuse muutmine

Juhul kui soovid peale tellimuse saatmist midagi veel muuta või täpsustada, Saada sellekohane teade pood@k-elektroonika.ee

HINNAD

E-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Ostu eest saad tasuda pangaülekandega. Ostu eest tasumiseks on aega 3 ööpäeva. 3 ööpäeva pärast tellimuse vormistamist tasumata tellimus tühistatakse.

KAUBA TAGASTAMINE

Kõikidele K-Elektroonika e-poes ostetud toodetele kehtib tagastamise õigus 14 päeva vastavalt EV Võlaõigusseaduse § 49, lg 1.
Kauba tagastamiseks peate tegema vastavasisulise avalduse e-maili teel pood@k-elektroonika.ee ning seejärel tagastama tellitud kauba originaalpakendis koos arvega.tagastatav toode peab olema kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagasi ei maksta tellitud kauba saatekulu.
Täpsemat infot garantiitingimustest.

RAHA TAGASTAMINE

tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt oli tasutud kauba eest, viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (EV Võlaõigusseaduse § 49, lg 1.4).

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.