Ostukorv (0)

 

Plantronics Marque2 M165

Plantronics Margue 2 sobib ideaalselt nutitelefonidele, pika ooteajaga ja täiustatud müratasandusega.
Topelt mikrofon vähandab müra ja tuule mõju, andes parema heli kvaliteedi. Häälkäslustele reageeriv, ei pea vajutama nupule.
Kasuta muusika, filmide, interneti raadio ja GPS instruktsioonide kuulamiseks.
Uus DeepSleep™ ooteaeja reziim aktiveerub kui sinu kõrvaklapp on eemal telefonist rohkem kui 90 minutit. Kui oled tagasi, piisab kui vajutad korraks kõne nupule ja klapp ärkab jälle üles.Kasutades DeepSleep reziimi pikeneb aku kestvus kuni 180 päevani.
Plantronics M100 on tehnoloogiliselt kõrgel tasemel toode. Tuulemüra vähendamise tagab dünaamiline DSP (digitaalne sinaalitöötlus) ja mikrofoni asetus. Topeltmikrofon ja DSP filtreerivad taustamüra. QuickPair võimaldab kõrvaklapi Bluetooth kiirühildamist mobiiltelefonidega. Multipoint tehnoloogia (mis tuleb eelnevalt aktiveerida) võimaldab ühitamist kahe Bluetooth seadmega.


Individuaalne kandmismugavus

Kandmismugavuse tagamiseks on komplektis 3 erineva suurusega S,M,L silikoonist kõrvaotsikut. Lisaks ka kõrvasang, mida saab (soovi korral) kasutada maksimaalse kõrvaspüsimise tagamiseks.
 

http://www.plantronics.com/images/icons/technology/support-graphic-iphone-meter.gif     http://www.plantronics.com/images/icons/technology/support-graphic-multipoint.gif
iPhone Meter     Multi-point


 

Hind

55€

Tarneaeg

2-10 tp.